Hakkımızda

Merhaba Değerli Müşterimiz,

Durubant Endüstriyel yapışkanlı bantlar ve polyester, polikarbonat filmler alanında müşteri odaklı profesyonel çözümler için çalışmaktadır.

Tek taraflı teknik bantlar, çift taraflı düz filmik köpük bantlar istenilen ebatlarda, die-cat, kiss-cat uygulamaları ile farklı alternatif çözümler sunmaktadır.

Başlıca reklam, basım, otomotiv, beyaz eşya, elektronik, makine, ambalaj, yapı, medikal, tekstil, ayakkabı olmak üzere üretimin bütün alanlarında verimi artıran, ekonomik ve hızlı çözümler üretmekteyiz.

Durubant karşılıklı kazançlar doğrultusunda müşterilerimizin menfaatlerini önemsiyor. Kullandığımız metaryelin bant ile uyumu, alternatif tutkal, kalınlıklar, ısı dayanımları ile yerinde deneyimleyerek reel çözümler üretiyoruz.

"Ellen Kullman'ın dediği gibi (Dupant CEO); Çalışmak için ayrı bir zamana ihtiyacımız yoktur. Hem özel hemde profesyonel hayatımız 7/24 olmalıdır. Konu her birine dogru zaman ayırarak her bir günün ne kadar farklı olacağını görmektir."
Anlayışı ile işimizi çok seviyor enerjimizi maksimum kullanıyoruz.

Duru bant olarak doğru ürün, iyi hizmet, hızlı teslimat konularında müşteri memnuniyetlerini kendi memnuniyetimiz gibi benimsiyoruz. "Memnun bir müşteri en iyi iş stratejisidir." Faydalı işbirliklerinde buluşmak dileğiyle...

Saygı ve Sevgilerimizle...

 Duru Bant